Toppbild

Kontakta oss

När du ringer till oss svarar en expert

Har du frågor om vad vi kan hjälpa till med, boka ett första möte eller veta mer om hur vi ser på personlig assistans, ring eller maila oss.

Patrik Ahlvin, VD

019-765 23 10
070-340 86 77
patrik@assistansexperten.se

Titti Ahlvin, HR och kvalitet

019-765 23 11
070-340 86 61

Caroline Nogelius, Vice VD

019-765 23 12
072-092 72 01
caroline@assistansexperten.se

Andreas Widner, Jurist

019-765 23 15
072-092 72 03
andreas@assistansexperten.se

Linda Engberg, Uppdragschef

019-765 23 13
072-092 72 02
linda@assistansexperten.se

Karl Madheim, Försäljning

019-765 23 14
070-340 86 75
karl@assistansexperten.se

Ingela Åstrand, Löneadministratör

019-765 23 17
072-092 72 05
ingela@assistansexperten.se

Huvudkontor
Växelnummer: 010 222 13 00
E-post: kontakt@assistansexperten.se
Fakturaadress: faktura@assistansexperten.se

Postadress
AssistansExperten i Norden AB
Stenbackevägen 6
702 25 Örebro

Skicka meddelande

Fyll i ditt förnamn.
Fyll i ditt efternamn.
Fyll i din e-post.
Fyll i ditt mobilnummer eller telefonnummer.
Fyll i ett meddelande.
Du måste godkänna villkoren innan du skickar in.

Vi hjälper dig att få rätt assistans.